سوالات متداول

پاپ آپ نما چیست ؟

پاپ آپ نما یک وب سایت تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ و پاپ باکس است که به وسیله آن می توانید از بازدید سایت خود با قرار دادن کد پاپ آپ یا پاپ باکس کسب درآمد کنید.

تعرفه تبلیغات در سایت چقدر می باشد؟

تعرفه تبلیغات پاپ آپ و پاپ باکس به ازای هر IP مبلغ 25 ریال می باشد.

 

چگونه سفارش تبلیغ دهم؟

در وب سایت عضو شده و پس از ورود به سایت از طریق پنل کاربری به قسمت شارژ حساب رفته و بصورت آنلاین به میزان مورد نیاز برای سفارش تبلیغ حساب خود را شارژ و پس از آن از طریق گزینه تبلیغات ، تبلیغ مورد نظر خود را سفارش دهید.

تبلیغ پاپ آپ چیست؟

تبلیغ پاپ آپ تبلیغی می باشد که هنگامی که کاربر سایت نمایش دهنده را مشاهده می کند بصورت پنجره ای مجزا باز شده و تبلیغ را نمایش می دهد. در سیستم پاپ آپ نما این عمل بدون مزاحمت برای کاربر انجام می شود.

تبلیغ پاپ باکس چیست؟

تبلیغ پاپ باکس ، یک باکس می باشد که در سایت نمایش دهنده باز می شود و محتوای آن تبلیغ سفارش داده شده توسط کاربر می باشد ، پاپ باکس در اندازه مختلف وجود دارد، اما در سایت پاپ آپ نما اندازه پاپ باکس 700 در 500 می باشد.

تبلیغ دهنده باید تبلیغات خود را در ابعاد بالا طراحی و در صفحه HTML قرار داده و هنگام سفارش آدرس صفحه را به عنوان آدرس تبلیغ وارد سیستم نماید.

چگونه کسب درآمد کنم؟

در سیستم عضو شوید ، و وب سایت یا وبلاگ خود را ثبت نمایید و پس از تایید ، کد تبلیغات پاپ آپ یا پاپ باکس و یا هر دو را به دلخواه به کدهای قالب خود قبل از تگ قرار دهید.

چقدر درآمد کسب می کنم؟

به ازای هر بازدید از تبلیغات پاپ آپ مبلغ 20 ریال که به ازای هر IP در شبانه روز 120 ریال می باشد .

به ازای هر بازدید از تبلیغات پاپ باکس بین 15 تا 25 ریال متغییر می باشد که به ازای هر IP در شبانه روز 150 تا 250 ریال می باشد .

چه زمان درخواست واریز دهم؟

در سیستم پاپ آپ نما نیاز به درخواست واریز نیست ، پس از رسیدن به حد نصاب پرداخت ، درآمد اتوماتیک به شماره کارت شما که در حساب کاربری خود وارد کردید واریز می شود.

چگونه از زیرمجموعه کسب درآمد کنم ؟

با قرار دادن لینک و بنر های زیر مجموعه گیری که از پنل کاربری خود می توانید به آنها دسترسی داشته باشید در سایت یا وبلاگ خود و حذب زیرمجوعه ، می توانید از کسب درآمد زیرمجموعه ها پورسانت دریافت نمایید.

 

 آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است ؟

خیر . با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری می توانید هم به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ آپ نما فعالیت کنید.

 

 آیا می توانم کد کسب درآمد را در چند سایت یا وبلاگ قرار دهم ؟

شما میتوانید کد مخصوص را در چندین سایت و وبلاگ بگذارید و محدودیتی وجود ندارد . باتوجه به تعداد بازدید سایت ها و وبلاگ های خود ، درآمد ماهیانه خواهید داشت.